Gépi anyagmozgató

A gépi anyagmozgató kolléga feladata a raktárba érkező anyagok szakszerű átvétele és betárolása.

Pozíciócsoport:
Gyorsjelentkezés
Karrierszint:
Gyakorlattal rendelkező
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő
Végzettség:
OKJ
Középiskola
NKH hatósági jogosítvány

A Trans-Sped Kft.

GÉPI ANYAGMOZGATÓ

munkatársat keres.

FŐ FELADATOK:

  • a raktárba érkező anyagok szakszerű átvétele, betárolása
  • a raktárból kivételezendő anyagok szakszerű kikészítése, kiadása
  • anyagok leltározás

ELVÁRÁSOK:

  • szakirányú OKJ bizonyítvány
  • NKH hatósági jogosítvány gyalogkíséretű, vezetőüléses, illetve vezetőállásos targoncára
  • targoncával végzett anyagmozgatásban való jártasság
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • megbízható, precíz munkavégzés

ELŐNYT JELENT:

  • vállalatirányítási-raktározási rendszerben végzett adminisztratív munkatapasztalat

Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat